Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yıldız, Ortahisar’da salon toplantısına katıldı

AK Parti Ortahisar Belde teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya, Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, MHP’li Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Türkiye’nin bekası için 16 Nisan tarihinde Ortahisar kasabasının “Evet” diyeceğini söyledi. AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver ise konuşmasında 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referanduma Ürgüp ilçesinin ve Ortahisar Kasabasının hazır olduğunu ifade etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri adına bir konuşma yapan milletvekili Ebubekir Gizlgider ise ne zaman bir derdimiz olsa Sayın Bakanımız bizim hep yanımızda oldu bugün de hep birlikte bir aradayız dedi.

Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ise konuşmasında 16 Nisan tarihinde güçlü bir Türkiye için Ürgüp’ten, Ortahisar’dan güçlü bir Evet beklediklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Taner Yıldız, “Ben çocukluğumda Galatasaraylıydım ama şimdi uzaklaştım” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri