Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Uğur Işılak Ürgüp Bağ Bozumu Festivalinde konser verecek

Ürgüp üzümünün tanıtımı ve tarımın desteklenmesinin amaçlandığı festivalin ilk gününde Uğur Işılak sahne alacak. Ayrıca festival üzüm ikramları, yarışmalar, halk oyunları gösterileri, pekmez yapımı, bağ bozumu, ikramlar gibi renkli görüntülere sahne olacak.

Bu yıl 46’ıncısı gerçekleştirilecek festivale herkesin davetli olduğunu söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ülkemizin birçok yerinden bölgemizi gezmeye gelecek misafirler bizleri zaman zaman arayarak festivalin tarihini soruyorlar, festival dönemine Kapadokya gezisi planlamayı düşünüyorlar, bir çok seyahat acentesi tur programlarına Ürgüp Uluslararası bağ bozumu festivalini ekliyor. Böylesine önemli bir festivale biz de yoğun çaba harcayarak hem Ürgüplü vatandaşlarımıza hem de misafirlerimize unutmayacakları bir festival yaşatmayı amaçlıyor, tüm vatandaşlarımızı bu vesile ile festivalimize davet ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Türkçe yaz okuluna katılan öğrenciler Nevşehir Belediyesini ziyaret etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri