Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

(Özel haber) Kolombiya güzeli balon kazasını anlattı

9 Nisan Pazar günü Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında meydana gelen balon kazası sonrasında 1 kişi hayatını kaybederken, 19 kişi de yaralanmıştı. Kazadan yaralı olarak kurtulan Madelein Lopez Camelo’nun 2015 yılında Kolombiya’da güzellik yarışmasında Kolombiya güzeli seçildiği öğrenilirken, yaralanan Kolombiya güzelinin tedavisine Kapadokya Hastanesi’nde devam ediliyor. Kolombiya güzeli Madelein Lopez Camelo, balon kazasında yaşananları ’ya anlatırken, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Madelein Lopez Camelo, Colombia Cartegena’yı milli bir yarışmada temsil etme şansımız oldu ve yarı finale kaldık. İsmim Madeline Lopez Colombia, Cartegenalı’yım. Kazayı hatırladığım kadarıyla her şey çok sakin geçti. Nasıl oldu bilmiyorum, her şey kontrolden çıktı dedi.

Kapadokya Hastanesi Başhekim Op. Dr. Fatih Yakut ise yaptığı açıklamada hastanın genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Yakut, “Hastamız balon kazasından sonra travmaya bağlı olarak maksuler kırık dediğimiz gözaltı ve yüz kemiklerinde kırıklar vardı. Ameliyatta bu kırıkların plak ve vida ile düzeltmesini yaptık. Şu an genel durumu gayet iyi. Bir problem olmazsa iki gün içerisinde taburcu etmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

Balon kazasında yaralanan Kolombiya güzeli Madelein Lopez Camelo’nun TOFAŞ’ın oyuncusu Juan Palacios’un sevgilisi olduğu öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Önce uçtular sonra oy kullandılar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir