Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Niğde Vali Yardımcısı Körükçü, Nevşehir’de son yolculuğuna uğurlandı

Avanos ilçesinde kaymakamlık binası önünde düzenlenen törene Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın yanı sıra Niğde Valisi Ertan Peynirciğlu, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Niğde ve Nevşehir’de görev yapan kaymakamlar, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Yardımcısı Özgür Körükçü’nün özgeçmişinin okunmasının ardından bir konuşma yapan Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, “Bakanlığımızda başarılı ve herkes tarafından takdir edilen, personelimiz tarafından örnek alınan değerli vali yardımcımız, personelimiz, arkadaşımız Özgür Körükçü’yü erkenden ebediyete uğurlamak bizleri derinden üzmektedir. Özgür Körükçü kardeşimiz sorumluluğunu herkesten çok idrak etmiş arkadaşlarının, ailesinin ve toplumun mutlu olması için bilinçli olmanın ve çok çalışmanın gerekliliğine inanmıştı. En içten duygu ve düşünceler ile kendisine Yüce Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına, ailesine, eşine, çocuğuna ve bakanlığımıza ve milletimize başsağlığı dilerim” dedi.

Niğde Valisi Peynircioğlu’nun konuşması ve Niğde İl Müftüsü Alaadin Gürpınar’ın dua etmesinin ardından kaymakamlık önünde düzenlenen tören sona erdi.

Yakalandığı hastalık nedeniyle vefat eden Özgür Körükçü’nün eşi Melek Körükçü’nün ayakta durmakta güçlük çektiği görülürken, Körükçü’nün minik kızı Deniz de babasının cenaze törenine katılanların duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu.

Vali Yardımcısı Özgür Körükçü daha sonra Avanos Merkez Cami’de kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığına defnedildi.

Bir önceki yazımız olan Nevşehir’de FETÖ’nün 8 ’üniversite abisi’ adliye sevk edildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri