Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Nevşehir’de 2.amatör lig müsabakaları hafta sonunda başlıyor

Amatör Lig’de 2016-2017 futbol sezonu hafta sonunda oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak.

Amatör Lig’de 2016-2017 futbol sezonu 1 -2 Nisan tarihlerinde oynanacak olan müsabakalar ile başlıyor. 2 gruptan 10 takımın mücadele edeceği Lig’de grubunda ilk iki sırayı alan takımlar 1. Amatör Lige yükselecek. Hafta sonunda başlayacak olan Lig’de Diyanet Gençlikspor, Eğitim Gençlikspor, Hisarspor, İbrahimpaşaspor, Kalaba İzcilikspor, Nevşehir 1969 Gençlikspor, Karapınarspor, Sulusarayspor, Kavakspor, Kozaklıspor mücadele edecekken sezon 20-21 Mayıs tarihlerinde oynanacak olan müsabakalar ile sona erecek.

Futbol İl Temsilcisi Tolga Karaca yaptığı açıklamada, “ Nevşehir’de 2. Amatör Lig Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak. 2 grup halinde 10 takımın mücadele edeceği ligde gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar sadece bu yıla özel 1. Amatör Lig’de mücadele etmeye hak kazanacaklar. Hafta sonunda başlayacak olan Lig’de mücadele edecek olan tüm paydaşlarımıza başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kapadokya Ukrayna’da tanıtılıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir