Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Nevşehir Safa-Genç Ortam’dan üniversite öğrencilerine iftar

Birlik İftarında, iftarda üniversite öğrencisi ile bir araya gelen Nevşehir Valisi İlhami Aktaş konuşmasında üniversite gençliğinin ülkemizin geleceği açısından önemine dikkat çekti .

Vali Aktaş Malumunuz bugün 29 Mayıs İstanbul´un Fethinin yıl dönümü olan anlamlı bir günde iftar yapıyoruz. Fethin o zorlu şartlarda gerçekleştirildiği o fetihler ile bizlere emanet ettiği şehitlerimiz ve mukaddesatımız siz gençliğin ellerinde omuzlarında yükselerek bizlerden sonraki nesillere intikal edecektir

Ecdadımız Fatih Sultan Mehmet Han gibi siz gençler de birlik ve beraberlik ruhuyla yeni fetihlere yelken açmalısınız. Bugün burada çok güzel bir birliktelik var bu birlikteliğe vesile olan Safa Vakfı ve Genç Ortam Derneği’ne teşekkür ediyorum’’ dedi.

Nevşehir Safa Vakfı – Genç Ortam birliktelik iftarında; Genç Ortam Genel Başkanı Burak Saygılı, Genç Ortam Nevşehir İl Temsilcisi Ömer Faruk Arslantürk , Safa Vakfı ve Verenel Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Seyit Karadeniz, Nevşehir Safa Kelebek Anaokulu Müdürü Mustafa Gençtürk, Genç Ortam Kayseri İl Temsilcisi Ramazan Yılmaz da hazır bulundu.

Bir önceki yazımız olan KÖYDES İl tahsisat komisyon toplantısı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir