Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yeni uluslararası işbirliği protokolü imzaladı

Rektörlük Makamında gerçekleşen imza töreninde, uluslararası işbirliklerinin önemini vurgulayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kültürel ve bilimsel alanda bilgi ve tecrübe paylaşımının aktif şekilde yapılması gerektiğini belirtti ve imzalanan anlaşmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin katıldığı Avrupa’nın en büyük eğitim fuarlarından biri olan EAIE 2017 Avrupa Yükseköğretim Konferans ve Fuarı’nda Jiangsu Food and Pharmaceutical Science College ile yapılan görüşmeler neticesinde imzalanan anlaşma kapsamında, iki üniversite arasında ortak akademik, kültürel ve bilimsel faaliyetler düzenlenebilmesinin yanı sıra Mevlana Değişim Programı kapsamında öğrenci ve öğretim elemanı değişimi gerçekleştirilebilecek.

Bir önceki yazımız olan ‘ÜNİKOP Personel Daire Başkanları Toplantısı’ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde gerçekleştirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri