Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Nevşehir Devlet Hastanesinde çocuk psikiyatri uzmanı göreve başladı

Dr. Merve Onat hasta kabulüne başladı.

Hasta kabulüne başladığını belirten Onat, Ülkemizin ve aile kurumunun yegane teminatı olan çocuklarımızın koruyucu ruh sağlığını önemsemekteyiz. Çocuk psikiyatrisi kliniğinde 0 ile 18 yaş aralığındaki çocuk ve ergenlerde oluşan ruhsal hastalıkların tedavisi ve takibini yapmaktayız dedi.

Uzm. Dr. Merve Onat sözlerini şöyle sürdürdü:

Polikliniğimizde çocuklarda ani travmalar ve stresler sonrası ortaya çıkan ruhsal sorunların tedavisi, Çocukluk ve gençlik döneminde yaşanılan korkular, kaygılar, alt ıslatmalar, dikkat dağınıklığı, hareketlilik, travmalar, madde kullanımı, takıntılar, gelişimsel zorluklar, kayıplar üzerine çocuklar, gençler ve aileleri ile çalışır. Okul başarısızlıkları ve okula uyum sorunlarının tedavisi, Motor ve dil gelişimine bağlı sorunlar, duygusal gelişim bozukluklarının tedavisi, Çocukluk çağında ortaya çıkan Otizm, şizofreni, epilepsiler, nörolojik gelişim bozukluklarının tedavisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, duygu durum ve kaygı bozuklukları tanısında hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kapadokya’da mapping gösterisi büyük ilgi görüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri