Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kuyuya düşen kedi 2 günde kurtarıldı

Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık köyünde, Muhammed Emin Kalaycı isimli genç, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünün facebook sayfasına bildirimde bulunarak, dedesi Fevzi Kalaycı’ya ait evin bahçesinde bulunan ve uzun zamandan beri kullanılmayan 20 metre derinlikte bulunan su kuyusuna bir kedinin düştüğünü iletti. Kalaycı kendi imkanlarıyla uğraş vermelerine rağmen kediyi çıkartamadıklarını belirterek yardım isteğinde bulundu.
Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri aldıkları bu çağrının ardından kedinin düştüğünün belirtildiği ve uzun zamandan beri kullanılmayan su kuyusuna akşam saatlerinde merdivenle inerek kediyi aramasına rağmen kediye ulaşamadı.
Bu sabah saatlerinde kuyudan miyavlama sesinin duyulduğu yönünde bilginin ulaşması üzerine Nevşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yeniden kuyuya inerek kayıp kedinin duvarın içerisine sıkıştığını gördü ve kediyi sıkıştığı yerden çıkartarak sahiplerine teslim etti.
3 günden beri su kuyusunun içerisinde olduğu belirtilen kedi, kuyudan çıkartıldıktan kısa bir süre sonra bahçeden çıkarak gözden kayboldu.

Bir önceki yazımız olan Başbakan Yıldırım: “Tutturmuşlar tek adam teranesi, bunlar Adnan Menderes’e ve Özal’a da aynısını yaptılar” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir