Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Halep’e iki tır yardım malzemesi daha gönderildi

İnsani yardım tırlarını uğurlamak amacıyla Borsa Kavşağı’ndaki yardım toplama merkezinde tören düzenlendi. Nevşehir Ticaret Borsa Kavşağı önünde düzenlenen uğurlama törenine İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftülük personeli, hayırseverler ve vatandaşlar katıldı.
Nevşehir Valiliğince Halepliler için düzenlenen kampanya kapsamında, Nevşehir İl Müftülüğü, Gülşehir ve Derinkuyu Müftülüğü tarafından temin edilen gıda ve temel ihtiyaç malzemelerini taşıyan 2 yardım tırı, Kilis’in Öncü Pınar Sınır Kapısı’na gönderildi.
Aşağı Bekdik Camii İmam-Hatibi İsa Karaşahin’in okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir genelinde sürdürülen yardım kampanyasında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlere teşekkür etti.
Müftü Öztürk tarafından dua edilmesinin ardından yardım malzemesi yüklü tırlar, Öncü Pınar Sınır Kapısı’na doğru hareket etti.

Bir önceki yazımız olan Defterdar Ercoşman, Rektör Kılıç’a veda ziyaretinde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir