Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çat Belediye Başkanı Duru’dan Nevşehirspora destek

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’yu ziyaret ederek 2017-2018 futbol sezonu öncesinde yapılan çalışmalarve transferler hakkında bilgiler verdi. Dirikoç, “ Nevşehir’de yeni sezon öncesinde halkımız ile takımımızın inanılmaz bir bütünleşmesi var. Bu bütünleşme bizleri son derece mutlu ediyor. Umut ediyoruz ki bu birlik ve beraberlik sayesinde Nevşehirsporumuzu özlemiş olduğumuz profesyonel lige taşıyacağız” dedi.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru ise ziyaretlerinden dolayı Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç ve yönetimine teşekkür etti. Duru, “ Bizlerde medyadan takip ettiğimiz haberlere göre Nevşehir’de inanılmaz bir bütünleşme yaşanıyor. Özellikle yeni sezon öncesinde taraftarlar kombine biletlere büyük ilgi gösteriyorlar. Bizde Çat Belediyesi olarak yeni sezonda Nevşehirsporumuza destek olmak için 100 adet kombine biletini alıyoruz. Umut ediyoruz ki bu birlik ve beraberlik ile takımımızı profesyonel lige taşırız” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Salih Dirikoç daha sonra ise 50 numaralı Nevşehirspor formasını Belediye Başkanı Kamil Duru’ye hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Göreme Vatan Kahramanları Anıtı törenle açıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri