Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK partili kadınlar çayda buluştu

Nevşehir’de kadınlar AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği çayda bir araya geldi.
Nevşehir Dostluk ve Kardeşlik Parkı’nda AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan çaya Nevşehirli kadınlar büyük ilgi gösterdi.
AK Parti Kadın Kolları’nın faaliyetlerinin değerlendirildiği çay partisinde konuşan AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, kadınların sosyal ve siyasi yaşamda yer almaları gerektiğini belirtti. AK Parti’ye gönül veren kadınlara büyük görevler düştüğünü ifade eden Kutlar, kadın kollarının çalışmalarıyla bütün teşkilatlara yön verdiğini söyledi.
Kadınların hem hayatta hem de teşkilat içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Kutlar; “Annelerimizin ve eşlerimizin destekleri olmasa bizlerde bugünlere gelemezdik. Kadınlarımızın evlerimizde, hayatlarımızda ve siyasetimizde yerleri çok büyüktür” dedi.
Öte yandan Nevşehir’de yaşayan mülteci kadınların sorunlarına da değinen Nihal Kutlar, bir ve beraber el ele vererek kadınların sorularına ortak sorunlar üreteceklerini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Hayırsever Bilgin Ailesinin yaptıracağı sağlık ocağı protokolü Valilik Makamında imzalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri